- Page 1 of 5
- Next page
Collection: Finishing Supplies - Jill Rensel Mats and Frames
-
Wool Gatherer Mat
Jill Rensel mat boards only Does not include the Shepherds Bush Wool Gathere...- Regular price
- $56.50
- Sale price
- $56.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Wintertide Mat
Jill Rensel Mat Boards only Does not include Shepherds Bush Wintertide Kit- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Winters Heart Mat
Jill Rensel Mat Boards only Does not include Shepherds Bush Winters Heart Kit- Regular price
- $52.50
- Sale price
- $52.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Winter is Chilling Frame
Jill Rensel Frame only Does not include Shepherds Bush Winter is Chilling Kit- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Winter Box Mat
Jill Rensel Mat Boards only Does not include Shepherds Bush Winter Box Kit- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Wave Mat
Jill Rensel Mat Boards only Does not include Shepherds Bush Wave Kit- Regular price
- $49.00
- Sale price
- $49.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Tisket A Tasket Mat
Jill Rensel Mat Boards only Does not include Shepherds Bush Tisket a Tasket Kit- Regular price
- $58.00
- Sale price
- $58.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Tiny Flag Mat
Jill Rensel Mat Boards only Does not include Shepherds Bush Tiny Flag Kit- Regular price
- $22.50
- Sale price
- $22.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Three Pale Eggs Mat
Jill Rensel Mat Boards only Does not include Shepherds Bush Three Pale Eggs Kit- Regular price
- $38.00
- Sale price
- $38.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Thoughts of Home Mat
Jill Rensel Mat Boards only Does not include Shepherds Bush Thoughts of Home Kit- Regular price
- $21.00
- Sale price
- $21.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
The Promise Mat
Jill Rensel Mat Boards only Does not include Shepherds Bush The Promise Kit- Regular price
- $60.00
- Sale price
- $60.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Summer Box Mat
Jill Rensel mat boards only Does not include the Shepherds Bush Summer Box ...- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Stone Snowman Mat
Jill Rensel mat boards only Does not include the Shepherds Bush Stone Snowm...- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Spring Box Mat
Jill Rensel mat boards only Does not include the Shepherds Bush Spring Box ...- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Spooky Sheep Mat
Jill Rensel mat boards only Does not include the Shepherds Bush Spooky Shee...- Regular price
- $48.00
- Sale price
- $48.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Spooky Halloween Mat
Jill Rensel mat boards only Does not include the Shepherds Bush Spooky Hall...- Regular price
- $60.50
- Sale price
- $60.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Sophies Roses Mat
Jill Rensel mat boards only Does not include the Shepherds Bush Sophies Ros...- Regular price
- $52.50
- Sale price
- $52.50
- Regular price
-
- Unit price
- per